| strona główna | życie szkoły | galeria | administracja |
szukaj:
Zespół Szkół
Szkoła Podstawowa
Gimnazjum
SZKOŁA PODSTAWOWA - EDUKACJA - Konkursy i osiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

  • Międzyszkolny Konkurs Dendrologiczny:
    • I miejsce - Maja Głębiewska VIb,
    • II miejsce - Martyna Królak VIb,
    • III miejsce - Łucja Kurzacz VIa, 
  • XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej 
    • I miejsce – Maja Paruzel Va,
  • do etapu rejonowego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego zakwalifikowały się:
    Julia Kostrzyca i Weronika Ściubidło,
  • Międzyszkolny Konkurs „Miś w literaturze dziecięcej”:
    • I miejsce – Julia Majchrzak IVb,

 KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • Powiatowy Konkurs Plastyczny "  W świecie książek Grzegorza Kasdepke":
    • I miejsce: Anastazja Pluta  IIIa,
    • III miejsce: Anna Magiera IIa,
  • XIII Powiatowe Konfrontacje Teatralne:
      • I miejsce – klasa IIIb: Martyna Biernacka, Zofia Brodacka, Hanna Brzęczek, Radosław Cichoń, Julia Dorożyńska, Dominika Dujka, Kacper Jelonek, Oliwier Klecz, Jakub Kłobusiński, Bartosz Kwiendacz, Mateusz Lis, Mikołaj Matuszczyk, Maria Płaneta, Natalia Reutt, Oliwier Rynkiewicz, Julia Sołtysiak, Natalia Sołtysiak, Agnieszka Szewczyk, Andżelika Tomczak, Kacper Tukaj, Roksana Wróbel,
      • II miejsce - Koło teatralno-recytatorskie: Łucja Kurzacz, Maja Paruzel, Iga Kwec, Maja Leśnikowska, Andżelika Jaszczyk, Jesiica Jarząbek, Justyna Lis, Patrycja Jędrzejczyk, Wiktoria Kucharska, Aleksandra Skupień, Jakub Labocha,
  • XIII Wojewódzki Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, wieniec adwentowy i podłaźniczkę” 
      • Kategoria "ozdoba choinkowa"
        - I miejsce: Milena Kaszyca V b, 
        - I miejsce: Amelia Kaszyca I,
        - I miejsce: Grupa Świetlicowa,
        - I miejsce: Aleksander Kurzacz III c,
        - III miejsce: Jakub Słabosz V a,
        Kategoria: "Szopka Krakowska"
        I miejsce: Milena Kaszyca V b,
        - I miejsce: Amelia Kaszyca I,
        - I miejsce: Maja Leśnikowska IVa,
        - III miejsce: Kinga Ryś V b, 
        - III miejsce: Martyna Ryś III c, 
      • Kategoria: "wieniec adwentowy"
        II miejsce: Patryk Cichoń II b,
        - II miejsce: Radosław Cichoń III b,
        - II miejsce: Martyna Błaszczyk III c,
      • Kategoria: "szopka bożonarodzeniowa"
        - III miejsce: Grupa Świetlicowa,
        - III miejsce: Weronika Dudka V a,
        - III miejsce: Gabriela Hadrian Va,
      • Kategoria: "gwiazda kolędnicza"
        I miejsce: Milena Kaszyca V b,
      • Kategoria: "podłaźniczka"
        - I miejsce: Milena Kaszyca V b,
        - I miejsce: Amelia Kaszyca I,
        - III miejsce: Oliwia Fabryczna III c,
  • VI Powiatowy Konkurs Komputerowy "Pocztówka świąteczna"
      • III miejsce – Kacper Korzekwa II c,
      • wyróżnienie – Alicja Biernacka III c,

    KONKURSY SPORTOWE

    • XVIII Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku Piłka Ręczna Dziewcząt
      • II miejsce(drużyna) -  Oliwia Bugaj, Majka Dadela, Alicja Wypych, Martyna Królak, Aleksandra Krysiak, Kornelia Ułamek, Wanessa Kempa, Małgorzata Zawada, Andzelika Jaszczyk, Łucja Kurzacz, Wiktoria Kowalska, Aleksandra Skupień, Aleksandra Knyzewska, Aleksandra Cebula, Maja Paruzel, 
    • XVIII Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku Mini koszykówka dziewcząt
      • I miejsce(drużyna) – Oliwia Bugaj, Majka Dadela, Alicja Wypych, Martyna Królak, Aleksandra Krysiak, Kornelia Ułamek, Wanessa Kempa, Małgorzata Zawada, Andzelika Jaszczyk, Łucja Kurzacz, Wiktoria Kowalska, Maja Paruzel,  

    Rok szkolny 2015/2016

     

    KONKURSY PRZEDMIOTOWE

    • Miejski Konkurs na kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim:
      • wyróżnienie - Patrycja Mika VI b,
    • VII Powiatowy konkurs Ormitologiczny  - Kategoria ,,Ptaki regionu Kłobuckiego’’
      • II miejsce – Marek Pytel VLb
    • II Powiatowy Konkurs Treści Zintegrowanych ,,Wiem, umiem, rozumiem’’
      • II miejsce - Maja Leśnikowska,
      • III miejsce Igor Majchrzak,
    • Powiatowy konkurs kulturowy z języka angielskiego ‘Attractions of English-Speaking Countries’ 
      • II miejsce - MARTA KIJAS
      • Wyróżnienia:
        ZUZANNA KŁOBUSIŃSKA
        JAKUB SŁABOSZ
        KINGA PASIEKA
    • Powiatowy konkurs z języka angielskiego (Kłobuck 2016)   
      • wyróżnienie Mikołaj Trzepizur
    • II Powiatowy Konkurs Matematyczny ,,Olimpiada Matematycznej Wyobraźni’’
      • II miejsce – Patrycja Mika

     KONKURSY ARTYSTYCZNE

    • XII Powiatowe Konfrontacje Teatralne:
        • I miejsce – klasa IIb: Martyna Biernacka, Zofia Brodacka, Hanna Brzęczek, Radosław Cichoń, Julia Dorożyńska, Dominika Dujka, Kacper Jelonek, Oliwier Klecz, Jakub Kłobusiński, Bartosz Kwiendacz, Mateusz Lis, Mikołaj Matuszczyk, Maria Płaneta, Natalia Reutt, Julia Sołtysiak, Natalia Sołtysiak, Agnieszka Szewczyk, Andżelika Tomczak, Kacper Tukaj, Roksana Wróbel,
        • III miejsce - Koło teatralne: Julia Kostrzyca, Mateusz Łopat, Ola Krysiak, Błażej Szewczyk, Ola Skupień, Wiktoria Kowalska, Małgosia Zawada, Patrycja Jędrzejczyk, Justyna Lis, Klaudia Gala, Dominika Czapnik, Wiktoria Kucharska, Marcelina Arendt, Malwina Mańczyk, Kinga Ryś, Anna Lamik, Julia Blukacz, Aleksandra Cebula, Magdalena Włodarek, Mikołaj Trzepizur, Natalia Makles, Wiktoria Jelonek,
    • XII Powiatowy Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową i podłaźniczkę” 
        • Kategoria "Ozdoba choinkowa"
          - I miejsce: Magdalena Włodarek IV b, 
          - I miejsce: Milena Kaszyca IV b, 
          - I miejsce: Antoni Chrostowski Vb,
          - I miejsce: Grupa Świetlicowa,
          - I miejsce: Iga Kasprzyk II a,
          - II miejsce: Aleksandra Skupień V a,
          - III miejsce: Agnieszka Wilk VI b,
        • Kategoria: "Szopka Bożonarodzeniowa"
          I miejsce: Milena i Amelia Kaszyca IV b,
          - I miejsce: Weronika Ściubidło V b, 
          - III miejsce Grupa Świetlicowa,
        • Kategoria: "Wieniec adwentowy"
          - II miejsce: Aleksander Kott I b,
        • Kategoria: "Stroik"
          - II miejsce: Zuzanna Ułamek VI b,
    • V powiatowy Konkurs Komputerowy "Pocztówka świąteczna"
        • II miejsce - Seweryn Kaśków Ib,
        • II miejsce – Aleksander Kott Ib
    • II Konkurs fotograficzny ,, Nauki przyrodnicze w obiektywie’’
      • III miejsce – Patrycja Jędrzejczyk Va
    • XII Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej ,,Wiosna 2016’’
      • Kategoria ,, Kwiaty bibułkowe’’
        • I miejsce – Emilia Biernacka,
        • I miejsce - Milena Kaszyca,
        • I miejsce - Weronika Ściubidło,
        • I miejsce – Kinga i Martyna Ryś,
        • II miejsce -  Grupa świetlicowa
      • Kategoria ,, Palma wielkanocna’’
        • I miejsce - Emilia Biernacka,
        • II miejsce – Patryk Cichoń,
        • II miejsce – Oliwier Mroziński,
      • Kategoria ,,Pisanki, kraszanki’’
        • I miejsce - Iga Kasprzyk,
        • I miejsce - Igor Jelonek
        • I miejsce – Grzegorz  Pietrulewicz
        • I miejsce - Maja Pietrulewicz
        • I miejsce - Martyna Błaszczyk,
        • II miejsce - Milena Kaszyca
        • III miejsce - Patryk Kurzacz
        • III miejsce - Angelika Jaszczyk,
        • III miejsce - Marcelina Krysiak,
        • III miejsce - Kinga i Martyna Ryś,
        • III miejsce Adrian Krysiak,
      • Kategoria ,,Maska’’
        • III miejsce - Milena Kaszyca,
    • XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zaczarowany ogród’’
      • I miejsce - Julia Dorożyńska,
      • I miejsce - Natalia Jaszczyk,
      • I miejsce – Michalina Szymocha,
      • I miejsce – Sebastian  Radlak,
      • I miejsce – Zuzanna Dawidowicz,
      • I miejsce - Klaudia Radlak
      • I miejsce - Filip Machura
      • I miejsce - Julia Ulfik
      • I miejsce - Zuzanna Ułamek
      • I miejsce - Zofia Oczkowska
      • I miejsce - Marek Pytel
      • I miejsce - Wiktoria Jelonek
      • I miejsce - Krzysztof  Radlak 
      • I miejsce - Weronika Ściubidło
      • I miejsce - Igor Rynkiewicz
      • I miejsce - Patryk Zymek,
      • I miejsce - Małgorzata Zawada,
      • I miejsce - Patrycja Radecka,
      • I miejsce - Kinga Ryś,
      • II miejsce - Oliwier Mroziński,
      • II miejsce - Weronika Tabala,
      • II miejsce - Amelia Rykała
      • II miejsce – Marcelina Arendt,
      • II miejsce – Majka Dądela,
      • II miejsce – Paulina Sztorc,
      • II miejsce – Agnieszka Wilk,
      • II miejsce – Julia Pietrzak,
      • II miejsce – Alicja Wypych,
      • II miejsce – Andżelika Jaszczyk,
      • II miejsce – Jessica Jarząbek,
      • II miejsce – Magdalena Włodarek,
      • III miejsce - Maja Pietrulewicz,
      • III miejsce - Emilia Biernacka,
      • III miejsce -  Mikołaj Kokot,
      • III miejsce -  Wiktoria Hyra,
      • III miejsce -  Julia Kostrzyca,
      • III miejsce -  Kornelia Ułamek,
      • III miejsce -  Oliwia Jerzowska
       
    • Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa i Promocji Zdrowia
      Kategoria ,, Bezpieczny wypoczynek dzieci i młodzieży. Wakacje 2016 – konkurs Plastyczny
      • I miejsce - Igor Bień
      • II miejsce - Mateusz Badora
      • II miejsce - Maja Leśnikowska

    KONKURSY SPORTOWE

    • XVII Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Sztafetowych Biegach Przełajowych
        • III miejsce - drużyna w składzie: Kamil Chadrian, Dawid Jeziorski, Gabriel Kot, Kacper Trzepizur, Antoni Chrostowski, Wiktor Psiuk.
    • XVII Powiatowe Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w Czwórboju Lekkoatletycznym
        • I miejsce – Julia Pietrzak,
        • III miejsce (drużyna): - Oliwia Plaza, Julia Pietrzak, Alicja Wypych, Angelika Jaszczyk, Wanessa Kempa,  Wiktoria Schulz,  
        • III miejsce – Kacper Trzepizur
        • II miejsce drużyna w składzie: Kamil Chadrian, Kacper Trzepizur, Dawid Jeziorski, Antonii Chrostowski, Dawid Kukuła, Krzysztof Janikowski, 
    • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki Czwórbój LA chłopców  
        • III miejsce w indywidualnie Kacper Trzepizur,
    • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki Czwórbój LA dziewcząt  
        • III miejsce indywidualnie Julia Pietrzak,
    • XVII Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku Piłka Ręczna Dziewcząt
        • I miejsce(drużyna) -  Oliwia Plaza, Wiktoria Hyra, Marta Kijas, Zuzanna Ułamek, Julia Paturej, Agnieszka Wilk, Oliwia Bugaj,  Alicja Wypych, Angelika Jaszczyk, Majka Dądela, Małgorzata Zawada, Wanessa Kempa, Wiktoria Schulz, Magdalena Dobosz, 
    • XVII Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku Piłka Koszykowa Dziewcząt
        • I miejsce(drużyna) – Oliwa Plaza, Wiktoria Schulz, Alicja Wypych, Wiktoria Hyra, Julia Pietrzak, Zuzanna Ułamek, Angelika Jaszczyk, Marta Kijas, Oliwa Bugaj, Aleksandra Krysiak, Małgorzata Zawada, Agnieszka Wilk
    • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki Minipiłka ręczna dziewcząt  
        • II miejsce (drużyna): - Oliwia Plaza, Marta Kijas, Wiktoria Schulz, Alicja Wypych, Majka Dądela, Małgorzata Zawada, Julia Paturej, Wiktoria Hyra, Julia Pietrzak, Wanessa Kempa, Zuzanna Ulamek, Oliwia Bugaj, Agnieszka Wilk,
    • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki Minikoszykowa dziewcząt  
        • III miejsce (drużyna): - Oliwia Plaza, Marta Kijas, Wiktoria Schulz, Alicja Wypych, Majka Dądela,  Małgorzata Zawada, Julia Paturej, Wiktoria Hyra, Julia Pietrzak, Wanessa Kempa,  Zuzanna Ulamek, Oliwia Bugaj
    • XVII Powiatowe Mistrzostwa  Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w biegach przełajowych  
        • II miejsce – Julia Pietrzak

    Rok szkolny 2014/2015

    KONKURSY PRZEDMIOTOWE

    • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki:
      • zakwalifikowanie do etapu rejonowego – Oliwia Lizurej VI a
    • XII Gminny Konkurs Ortograficzny:
      • II miejsce – Gabriela Hadrian III a
    • II Powiatowy Treści Zintegrowanych "Wiem, umiem, rozumiem"
      • I miejsce - Marcelina Arendt III b,
      • III miejsce - Patryk Kurzacz III a,
    • Gminny Konkurs "Co wiesz o swojej małej ojczyźnie Gminie Wręczyca Wielka"
      • II miejsce - Oliwia Lizurej VIa, Emilia Popa VIa, Gabriel Kot Vb,
    • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
      • finalistka - Oliwia Lizurej VI a,
    • I Powiatowy Konkurs Matematyczny "Olimpiada Matematycznej Wyobraźni"
      • II miejsce - Oliwia Lizurej VIa,
    • Gminny Konkurs o Ruchu Drogowym klas II - III
      • III miejsce - Anna Lamik IIIb, Patryk Kurzacz IIIa,
        Szymon Kasza IIb, Mateusz Gawęda IIa,
    • VI Gminny Konkurs Literacki "Moja historyjka" kat. kl. I - III
      • I miejsce- Kinga Pasieka,
      • I miejsce - Kinga Ryś,
      • I miejsce - Anna Lamik,
      • I miejsce - Dominika Kamrowska,
      • I miejsce - Marcelina Arendt,
      • I miejsce - Milena Kaszyca,
      • II miejsce - Julia Blukacz,
      • II miejsce - Aleksandra Cebula,
      • II miejsce - Magdalena Włodarek,
      • II miejsce - Bartosz Dzianok,
      • II miejsce - Patrycja Radecka,
      • III miejsce - Krystian Rataj,
      • III miejsce Bartosz Kuc,

     KONKURSY ARTYSTYCZNE

    • XI Powiatowe Konfrontacje Teatralne:
      • I miejsce – klasa Ib: Martyna Biernacka, Zofia Brodacka, Hanna Brzęczek, Radosław Cichoń, Julia Dorożyńska, Dominika Dujka, Kacper Jelonek, Oliwier Klecz, Jakub Kłobusiński, Bartosz Kwiendacz, Mateusz Lis, Maria Płaneta, Oliwier Rynkiewicz, Julia Sołtysiak, Natalia Sołtysiak, Agnieszka Szewczyk, Andżelika Tomczak, Kacper Tukaj, Roksana Wróbel,
      • II miejsce - Koło teatralne: Mateusz Łopat, Julia Nowak, Kinga Kijas, Mateusz Palasiński, Mikołaj Trzepizur, Gabriel Biernacki, Wiktoria Kowalska, Julia Kostrzyca, Małgosia Zawada, Edyta Rokosa, Emilia Kończak, Kacper Psiuk, Oliwia Bugaj,
    • Gminny Konkurs Fotograficzny „Moja Gmina w Obiektywie”
      • I miejsce – Patryk Kurzacz III a,
    • Regionalny Konkurs Plastyczny "Portret rodziny"
      • II miejsce - Alicja Boska,
    • XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, podłaźniczkę i stroik świąteczny” 
      • Kategoria:  "Ozdoba choinkowa"
        • I miejsce: Igor Machura V b,
        • I miejsce: Milena Kaszyca III b,
        • I miejsce: Magdalena Włodarek III b,
        • II miejsce: Grupa Świetlicowa,
        • II miejsce - Mateusz Badora IV a,
      • Kategoria: "Szopka Bożonarodzeniowa"
        • I miejsce: Wiktoria Jelonek V a,
        • I miejsce: Weronika Ściubidło IV b,
        • II miejsce: Kinga i Martyna Ryś III b,
        • II miejsce: Milena i Amelia Kaszyca III b,
        • II miejsce: Grupa Świetlicowa,
        • III miejsce: Maja Pietrulewicz II,
        • III miejsce: Anastazja Pluta I a,
      • Kategoria: "Szopka krakowska"
        • I miejsce: Maja Leśnikowska II,
      • Kategoria: „Stroik świąteczny"
        • I miejsce: Patrycja Ulfik VI,
        • I miejsce: Filip Machura I a,
        • I miejsce: Zuzanna Ułamek V,
        • II miejsce: Kacper Gwiździński II,
        • III miejsce: Milena Kaszyca III b,
      • Kategoria: "Stroik świąteczny - choinka"
        • I miejsce: Iga Kasprzyk I,
        • II miejsce: Julia i Igor Majchrzak II,
        • II miejsce: Mateusz Gawęda II,
        • II miejsce: Mateusz Górski II,
        • III miejsce: Adam, Krzysztof i Miłosz Przygoda I a,
      • Kategoria "Wieniec adwentowy"
        • I miejsce: Julia Ulfik I a,
        • II miejsce: Milena Kaszyca III b,
        • II miejsce: Emilia Popa VI,
      • Kategoria: "Podłażniczka" 
        • III miejsce: Magdalena Włodarek III b,
      • Kategoria: „Gwiazda kolędnicza"
        • I miejsce: Kinga i Martyna Ryś III b,
    • XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej - "Wiosna 2015" GOK. Wręczyca Wielka
      • Kategoria: "Maski obrzędowe"
        • I miejsce: Milena Kaszyca IIIb,
        • I miejsce: Emilia Biernacka IVb,
        • I miejsce: Gabriel Biernacki VI b,
      • Kategoria: "Kwiaty"
        • I miejsce: klasa Ia,
        • I miejsce: Iga Kasprzyk Ia,
        • I miejsce: Kinga Ryś IIIb,
        • I miejsce: Milena Kaszyca IIIb,
        • I miejsce: Emilia Biernacka IV b,
        • II miejsce: Aleksandra Skupień IVa,
        • II miejsce: Gabriel Biernacki VIb,
      • Kategoria: "Palma Wielkanocna"
        • I miejsce: Kinga Ryś IIIb,
        • II miejsce: Marcel Trzepizur Ia,
        • II miejsce: Emilia Biernacka IVb,
        • III miejsce: Gabriel Biernacki VI b,
      • Kategoria: "Pisanki"
        • I miejsce: Iga Kasprzyk Ia,
        • I miejsce: Milena Kaszyca IIIb,
        • I miejsce: Kacper Psiuk
        • I miejsce: Wiktor Psiuk
      •  Kategoria: "Gaik"

        • I miejsce: Julia Ulfik Ia,
        • I miejsce: Kinga Ryś IIIb,
    • X Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zaczarowany Ogród” GOK.Wreczyca Wielka 2015 r.

      • I miejsce - Magdalena Dobosz,
      • I miejsce - Paulina Sztorc,
      • I miejsce - Igor Machura,
      • I miejsce - Weronika Ściubidło,
      • I miejsce - Majka Dądela
      • II miejsce - Agnieszka Wilk,
      • II miejsce - Julia Sołtysiak,
      • II miejsce - Magdalena Włodarek,
      • II miejsce - Filip Macherzyński,
      • II miejsce - Antoni Chrostowski,
      • II miejsce - Emilia Popa,
      • II miejsce - Julia Kostrzyca,
      • II miejsce - Zuzanna Ułamek,
      • III miejsce - Maja Głębiewska,
      • III miejsce - Zofia Oczkowska,
      • III miejsce - Patrycja Mika,
    • XI Regionalny Konkurs Plastyczny „ Różanecznik – urok i magia” Kochanowice 06.2015r.

      • I miejsce - Marcelina Arendt,
      • II miejsce - Weronika Ściubidło,
    • VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pt. „Świat jakim go widzę”, Miejska Galeria Sztuki i Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, 29.05.2015r. 
      • wyróżnienie – Klaudiusz Matyja,
    • XXI Gminny Konkurs Plastyczny „Rodzina, dom i ja” GOK Wreczyca Wielka 17.06.2015r. 
      • I miejsce - Weronika Ściubidło,
      • I miejsce - Emilia Biernacka,
      • II miejsce - Julia Kostrzyca,
      • II miejsce - Maja Marchwicka,
      • II miejsce - Paulina Sztorc,
      • III miejsce - Wiktoria Kucharska,
    • Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna Droga"
      • III miejsce - Patrycja Radecka IIIb,
    • Gminny Konkurs Recytatorski 
      • II miejsce - Emila Popa VIa,
    • XXIV Gminny Konkurs Piosenki Szkolnej
      • I miejsce - Adam Przygoda,
      • I miejsce - Krzysztof Przygoda,
      • I miejsce - Miłosz Przygoda,
      • III miejsce - Anastazja Pluta,
      • III miejsce - Marcelina Arendt,

    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

    • XXXII Gminne Biegi Przełajowe Truskolasy 2014:
      • I miejsce – Bartosz Kuc III b,
      • I miejsce – Natalia Sołtysiak I b,
      • II miejsce – Julia Ulfik I a,
      • III miejsce - Iga Kwec II b,
      • I miejsce – dziewczęta: Julia Pietrzak, Oliwia Plaza, Kinga Kijas, Edyta Rokosa, Martyna Królak, Małgorzat Zawada, Iga Kwec, Aleksandra Cebula, Magdalena Makles, Natalia Sołtysiak, Julia Ulfik, Emilia Zawada,
      • II miejsce - chłopcy: Kacper Trzepizur, Kacper Psiuk, Kamil Chadrian, Dawid Kukuła, Antoni Chrostowski, Dawid Hrabia, Bartosz Kuc, Patryk Kurzacz, Bartosz Szumilas, Marcel Trzepizur, Adam Dorożyński, Franciszek Kosmala,
    • Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe
      • I miejsce – dziewczęta: Julia Pietrzak, Oliwia Plaza, Zuzanna Bogus, Edyta Rokosa, Kinga Kijas, Emilia Kończak,
      • I miejsce - chłopcy: Filip Kott, Wiktor Psiuk, Kacper Trzepizur, Kamil Chadrian, Dawid Jeziorski,
    • Gminne Rozgrywki Piłki Nożnej
      • III miejsce: Dawid Jeziorski, Wiktor Psiuk, Gabriel Kot, Kamil Chadrian, Kacper Trzepizur, Krzysztof Janikowski,
    • Gminne Rozgrywki Piłki Ręcznej
      • III miejsce: Gabriel Biernacki, Kacper Pilarz, Kacper Psiuk, Patryk Łopat, Dawid Jeziorski, Kamil Chadrian, Filip Kott, Kacper Trzepizur, Krzysztof Janikowski,
    • Gminne Rozgrywki Piłki Ręcznej Dziewcząt
      • I miejsce: Kijas Kinga, Emilia Kończak, Kuc Natalia, Rokosa Edyta, Cebula Martyna, Rybak Julia, Kijas Marta, Ulfik Patrycja, Szewczyk Liwia, Kłosowicz Karolina,
    • Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Piłce Ręcznej Dziewcząt
      • I miejsce: Kijas Kinga, Emilia Kończak, Kuc Natalia, Rokosa Edyta, Cebula Martyna, Rybak Julia, Kijas Marta, Ulfik Patrycja, Szewczyk Liwia, Kłosowicz Karolina,
    • Gminne Rozgrywki Koszykówki Dziewcząt
      • I miejsce - Kijas Kinga, Emilia Kończak, Kuc Natalia, Rokosa Edyta, Cebula Martyna, Rybak Julia, Kijas Marta, Ulfik Patrycja, Szewczyk Liwia, Kłosowicz Karolina, Bogus Zuzanna, Ułamek Zuzanna,
    • Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Koszykówce Dziewcząt
      • II miejsce - Kijas Kinga, Emilia Kończak, Kuc Natalia, Rokosa Edyta, Cebula Martyna, Rybak Julia, Kijas Marta, Ulfik Patrycja, Szewczyk Liwia, Kłosowicz Karolina, Bogus Zuzanna, Ułamek Zuzanna,
    • XXV Jubileuszowy Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny
      • I miejsce - Antoni Chrostowski kat. klasy IV,
      • II miejsce - Bartosz Kuc kat. klasy III,
    • Gminny Konkurs Warcabowy
      • I miejsce - Adrian Krysiak kat. kl. III - IV,
      • III miejsce - Aleksander Chłąd kat. kl. III - IV,
      • I miejsce - Kacper Pilarz kat. kl. V - VI,
    • Powiatowy Turniej Warcabowy 
      • I miejsce - Kacper Pilarz kat. kl. V - VI,
    • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini Piłka Ręczna Dziewcząt Zawody Rejonowe
      • II miejsce: Kijas Kinga, Emilia Kończak, Kuc Natalia, Rokosa Edyta, Cebula Martyna, Kijas Marta, Ulfik Patrycja, Kłosowicz Karolina, Ułamek Zuzanna, Bogus Zuzanna, Schulz Wiktoria, Paturej Julia,
    • XVI Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w Czwórboju LA Dziewcząt
      • II miejsce: Rokosa Edyta, Kończak Emilia, Kłosowicz Karolina, Pietrzak Julia, Bogus Zuzanna, Kuc Natalia
      • Indywidualnie I miejsce: Edyta Rokosa
    • Igrzyska Młodzieży Szkolnej Czwórbój LA Dziewcząt Zawody Rejonowe  
      • I miejsce: Rokosa Edyta, Kończak Emilia, Kłosowicz Karolina, Pietrzak Julia, Bogus Zuzanna, Kijas Kinga
      • Indywidualnie II miejsce: Emilia Kończak,
      • Indywidualnie III miejsce: Edyta Rokosa,
    • Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w Czwórboju LA Dziewczą
      • XI miejsce: Rokosa Edyta, Kończak Emilia, Kłosowicz Karolina, Pietrzak Julia, Kuc Natalia, Kijas Kinga,
    • Gminny Czwórbój LA
      • I miejsce chłopcy: Kacper Psiuk, Kacper Trzepizur, Kevin Płuska, Gabriel Kot, Kamil Chadrian, Filip Kott,
    • Gminne Rozgrywki Piłki Siatkowej
      • II miejsce chłopcy: Kacper Trzepizur, Gabriel Kot, Gabriel Biernacki, Filip Kott, Kacper Psiuk, Kacper Pilarz, Kevin Płuska, Miłosz Kulej, Piotr Żerdziński, Krzysztof Janikowski,

        Rok szkolny 2013/2014

         

        Konkursy przedmiotowe:

        • II Gminny Konkurs „Mistrz Sudoku”:
          • III miejsce – Kacper Paruzel,
          • IV miejsce - Emilia Paduch,
        • Gminny Konkurs Ortograficzny:
          • I miejsce – Patrycja Mika,
          • III miejsce – Oliwia Lizurej,
        • Międzyszkolny Konkurs Dendrologiczny:
          • I miejsce - Marta Ziętal,
          • II miejsce - Dominika Bachniak,
          • III miejsce - Julia Paruzel,
          • III miejsce - Julia Lizoń,
        • Gminny Konkurs Recytatorski:
          • I miejsce - Natalia Bogus,
          • II miejsce - Mikołaj Jarząbek,
          • III miejsce - Marcelina Arendt,
          • III miejsce - Małgorzata Zawada,
        • Powiatowy Konkurs Recytatorski:
          • wyróżnienie - Natalia Bogus,
        • Gminny Konkurs Matematyczny "TRZEŹWO PATRZĘ NA ŚWIAT":
          • I miejsce - Karol Mastalerz,
          • III miejsce - Julia Lizoń,
        • Regionalny Konkurs Komputerowy "Najładniejsza Kartka Wielkanocna":
          • I miejsce - Marta Ziętal,
          • wyróżnienie - Magdalena Dobosz,
        • Gminny Konkurs Ruchu Drogowego kl. I - III:
          • III miejsce - Adrian Krysiak, Marcelina Arendt, Kamil Ogłaza, Filip Macherzyński,
        • Powiatowy Konkurs Ornitologiczny:
          • wyróżnienie - Marek Pytel,
        • Gminny Konkurs Matematyczny "Olimpiada Matematycznej Wyobraźni":
          • I miejsce - Marta Ziętal,
        • Gminny Konkurs Języka Angielskiego "I Ty Możesz Zostać Poliglotą"
          • I miejsce - Mikołaj Jarząbek,
          • II miejsce - Karol Mastalerz,
        • Gminny Konkurs "Potyczki Polonistyczne"
          • II miejsce - Patrycja Mika, Julia Lizurej, Julia Paruzel,
          •  

         

        Konkursy artystyczne:
         
        • X Powiatowe Konfrontacje Teatralne:
          • I miejsce – klasa IIIb: Emilia Biernacka, Krzysztof Brzęczek, Kacper Chłąd, Oliwia Bugaj, Antoni Chrostowski, Maja Gołębiewska, Oliwia Bugaj, Julia Jeżowska, Julia Kostrzyca, Martyna Królak, Aleksandra Krysiak, Natalia Krysiak, Mateusz Łopat, Filip Macierzyński, Julia Nowak, Kacper Olszewski, Damian Paruzel, Krzyś Rydlak, Igor Rynkiewicz, Jakub Spalik, Weronika Ściubidło, Kornelia Ułamek, Alicja Wypych,
        • Gminny Konkurs Fotograficzny „Moja Gmina w Obiektywie”
          • I miejsce – Julia Lizurej,
          • I miejsce – Zuzanna Bogus,
          • III miejsce – Marlena DaoNgoc,
        • X Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji A.Mickiewicza:
          • III miejsce – Mikołaj Jarząbek,
        • X Powiatowy Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, podłaźniczkę i stroik” 
          • Kategoria: "Wieniec adwentowy"
            • I miejsce: Magdalena Włodarek,
            • I miejsce: Milena Kaszyca,
            • II miejsce: Maja Leśnikowska,
            • II miejsce - Klasa IIIa,
            • III miejsce: Kinga Ryś,
          • Kategoria: "Ozdoba choinkowa"
            • I miejsce: Milena Kaszyca,
            • I miejsce: Mateusz Badora,
            • II miejsce: Kinga Ryś,
          • Kategoria: "Podłaźniczka"
            • I miejsce: Milena Kaszyca,
          • Kategoria: "Szopka"
            • II miejsce: Milena Kaszyca,
            • II miejsce: Maja Leśnikowska,
            • II miejsce: Grupa świetlicowa,
          • Kategoria: „Stroik świąteczny”
            • I miejsce: Aleksandra Mstowska,
            • I miejsce: Maja Marchwińska,
            • II miejsce: Julia i Igor Majchrzak,
        • Powiatowy Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga"
          • III miejsce - Patrycja Radecka,
          • wyróżnienie - Maja Marchwińska,
        • Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej "Wiosna 2014"
          • Kategoria: Kwiaty bibułkowe, kwiaty papierowe
            • I miejsce - Aleksandra Skupień,
            • I miejsce - Milena Kaszyca,
            • I miejsce - Emilia Biernacka,
            • II miejsce - Oliwia Lizurej,
            • II miejsce - Gabriel Biernacki,
            • III miejsce - Majka Dądela,
            • III miejsce - Emilia Popa,
          • Kategoria: Zdobienie jaj wielkanocnych - pisanki, kraszanki
            • I miejsce - Emilia Popa,
            • I miejsce Kacper Psiuk,
            • I miejsce - Maja Pietrulewicz,
            • II miejsce - Wiktoria Jelonek,
          • Kategoria: Marzanna
            • I miejsce - Maja Leśnikowska,
            • I miejsce - Karol Ujma,
            • II miejsce - Milena Kaszyca,
          • Kategoria: Palma Wielkanocna
            • I miejsce - Milena Kaszyca,
            • I miejsce - Igor Machura,
            • II miejsce - Gabriel Biernacki,
          • Kategoria: Maska obrzędowa
            • III miejsce - Milena Kaszyca,
            • III miejsce - Karol Ujma,
          • Kategoria: Pająk sufitowy
            • I miejsce - Karol Ujma,
            • II miejsce - Kinga Ryś,
        • XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "TRADYCJE WIELKANOCNE"
          • II nagroda - Weronika Ściubidło,
        • Gminny Konkurs Literacki "Moja Historyjka"
          • Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato – moja bajka na dobranoc kl. I-II
            • I miejsce - Malwina Mańczyk,
            • I miejsce - Kinga Pasieka,
            • I miejsce - Kinga Ryś,
            • I miejsce Magdalena Włodarek,
            • I miejsce - Marcelina Arendt,
            • II miejsce - Julia Blukacz,
            • II miejsce - Dominika Kamrowska,
            • II miejsce - Aleksandra Cebula,
            • II miejsce - Krystian Rataj,
            • II miejsce - Anna Lamik,
            • II miejsce - Patrycja Radecka,
            • III miejsce - Bartek Kuc,
            • III miejsce - Milena Kaszyca,
            • III miejsce - Bartosz Dzianok,
          • Komiks ” Przygoda w świecie dinozaurów” (klasa IV-VI) 
            • II miejsce - Wiktoria Jelonek,
        • IX Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Zaczarowany Ogród”
          -- kategoria kl. 1-3: 
          • I miejsce - Marcelina Arendt,
          • II miejsce- Julia Kostrzyca,
          • III miejsce- Krzysztof Brzęczek,
          • III miejsce - Mateusz Badora,

        - kategoria kl. 4-6:

          • I miejsce- Zuzanna Ułamek,
          • I miejsce- Karolina Kwiendacz,
          • I miejsce- Kacper Wypych,
          • I miejsce- Julia Marcinkowska,
          • II miejsce- Wiktoria Jelonek
          • II miejsce- Kacper Psiuk
          • II miejsce- Maciej Marcinkowski
          • II miejsce- Julia Pietrzak
          • III miejsce- Aleksandra Kwiendacz
          • III miejsce- Piotr Lamik
          • III miejsce- Patrycja Mika
          • III miejsce- Wiktor Psiuk
          • III miejsce- Patrycja Ulfik
          • III miejsce - Sandra Zając,
        • XXIII Gminny Konkurs Piosenki Szkolnej
          • II miejsce- Maja Głębiewska

           

          Osiągnięcia sportowe

           
          • Gminne Sztafetowe Biegi Przełajowe
            • I miejsce – dziewczęta: Milena Kukuła, Julia Lizoń, Klaudia Kierat, Emilia Kończak, Natalia Kuc, Paulina Ściubidło,
            • III miejsce - chłopcy: Kacper Trzepizur, Kacper Krysik, Kacper Paruzel, Marcel Kościołkowski, Jakub Stemplewski, Mikołaj Jarząbek,
          • Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełąjowe:
            • III miejsce - chłopcy: Kacper Trzepizur, Kacper Krysik, Kacper Paruzel, Marcel Kościołkowski, Jakub Stemplewski, Mikołaj Jarząbek,
          • Gminne Rozgrywki Piłki Nożnej:
            • I miejsce: Mikołaj Jarząbek, Jakub Stemplewski, Bartosz Stemplewski, Kacper Paruzel, Patryk Łopat, Oskar Pietruszewski, Dawid Pawlak, Piotr Lamik, Marcel Kościołkowski,
          • Powiatowe Rozgrywki Piłki Nożnej:
            • I miejsce: Mikołaj Jarząbek, Jakub Stemplewski, Bartosz Stemplewski, Kacper Paruzel, Kacper Krysik, Patryk Łopat, Oskar Pietruszewski, Dawid Pawlak, Piotr Lamik, Marcel Kościołkowski,
          • Gminne Biegi Przełajowe:
            • II miejsce – Bartosz Kuc,
            • II miejsce – Antoni Chrostowski,
            • II miejsce – Angelika Dobosz,
            • IV miejsce - Aleksandra Cebula,
            • IV miejsce - Oliwia Bugaj,
            • II miejsce – dziewczęta: Iga Kwec, Oliwia Bugaj, Julia Lizoń, Paulina Ściubidło, Emilia Kończak, Natalia Kuc, Julia Pietrzak, Karolina Kłosowicz, Emilia Zawada, Angelika Dobosz, Aleksandra Cebula,
            • I miejsce - chłopcy: Kacper Krysik, Kacper Paruzel, Oskar Polak, Kacper Psiuk, Kacper Trzepizur, Kamil Chadrian, Antoni Chrostowski, Oskar Gruszczyński, Mateusz Górski, Patryk Kurzacz, Bartosz Kuc,
          • Gminne Rozgrywki Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt
            • I miejsce: Emilia Kończak, Natalia Kuc, Edyta Rokosa, Wiktoria Wróbel, Martyna Kierat, Julia Lizoń, Dominika Bachniak, Paulina Ściubidło, Marlena DaoNgoc, ,
          • Gminne Rozgrywki Mini Piłki Ręcznej Chłopców
            • II miejsce: Kacper Krysik, Kacper Paruzel, Marcel Kościołkowski, Mikołaj Jarząbek, Dawid Pawlak, Oskar Pietruszewski, Piotr Lamik, Karol Mastalerz,
          • Gminne Rozgrywki Piłki Koszykowej - chłopcy
            • II miejsce - Kacper Krysik, Kacper Paruzel, Jakub Margasiński, Karol Ujma, Marcel Kościołkowski, Oskar Pietruszewski, Piotr Lamik, Dawid Pawlak, Karol Mastalerz, Patryk Pach,
          • Gminne Rozgrywki Piłki Koszykowej - dziewczęta:
            • I miejsce - Emilia Kończak, Edyta Rokosa, Paulina Ściubidło, Klaudia Kierat, Julia Lizoń, Natalia Kuc, Kinga Kijas, Marlena DaoNgoc, Wiktoria Wróbel, Martyna Kierat,
          • Powiatowe Rozgrywki Piłki Koszykowej - dziewczęta:
            • III miejsce - Dominika Bachniak, Edyta Rokosa, Paulina Ściubidło, Klaudia Kierat, Julia Lizoń, Natalia Kuc, Kinga Kijas, Marlena DaoNgoc, Wiktoria Wróbel, Martyna Kierat,
          • Gminne Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej:
            • I miejsce - chłopcy: Mikołaj Jarząbek, Kacper Krysik, Kacper Paruzel, Jakub Stemplewski, Bartek Stemplewski, Patryk Łopat, Marcel Kościołkowski,
            • II miejsce - dziewczęta: Emilia Kończak, Kinga Kijas, Natalia Kuc, Wiktoria Wróbel, Edyta Rokosa, Martyna Kierat, Klaudia Kierat, Julia Lizoń,
          • Gminne Zawody Tenisa Stołowego:
            • III miejsce - dziewczęta: Julia Lizoń, Natalia Kuc, Klaudia Kierat,
          • Gminne Rozgrywki Piłki Siatkowej:
            • III miejsce - chłopcy: Mikołaj Jarząbek, Kacper Paruzel, Kacper Krysik, Dawid Pawlak, Karol Mastalerz, Piotr Lamik, Oskar Pietruszewski, Gabriel Biernacki, Kacper Pilarz,
            • II miejsce - dziewczęta: Julia Lizoń, Edyta Rokosa, Emilia Kończak, Klaudia Kierat, Kinga Kijas, Wiktoria Wróbel, Marlena DaoNgoc, Natalia Kuc, Marta Ziętal, Martyna Kierat,
          • Gminny Konkurs Warcabowy:
            • I miejsce - Adrian Krysiak,
            • I miejsce - Pilarz Kacper,
            • II miejsce - Aleksander Chłąd,
          • Powiatowy Turniej Warcabowy:
            • I miejsce - Kacper Pilarz,
          • Gminny Czwórbój Lekkoatletyczny

            • I miejsce- Karolina Kłosowicz

            • II miejsce- Kacper Trzepizur

            • II miejsce- Bartosz Kuc

          Rok szkolny 2012/2013

          Konkursy wiedzowe

           
          • Międzyszkolny Konkurs Dendrologiczny:
            • I miejsce – Aleksandra Syguda
            • II miejsce – Julia Paruzel
            • III miejsce – Marta Ziętal
          • Gminny Konkurs Ortograficzny:
            • I miejsce - Oliwia Lizurej (kl. III –IV)
            • II miejsce - Patrycja Mika (kl. III - IV)
            • I miejsce - Mikołaj Jarząbek(kl. V– VI)
            • Wyróżnienie - Ewelina Hanszke
          • Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego z Elementami Historii:
            • kwalifikacja do etapu rejonowego – Michał Kot, Karol Lizurej, Jakub Marianowski
          • IX Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji A.Mickiewicza:
            • nagroda publiczności - Michał Kot,
          • XII Gminny Konkurs Recytatorski
            • I miejsce – Marcelina Arendt,
            • I miejsce – Małgorzata Zawada,
            • I miejsce – Natalia Bogus,
            • II miejsce – Paturej Julia,
          • Powiatowy Konkurs Ornitologiczny
            • II miejsce- Marek Pytel
          • Gminny Konkurs o Ruchu Drogowym
            • II miejsce- drużyna: A. Knyżewska, K. Ogłaza, L. Szewczyk, G.Kot,
          • IV Gminny Konkurs Literacki "Moja historyjka"
            • I miejsce – M. Badora,
            • I miejsce – P. Sztorc,
            • I miejsce – M. Arendt,
            • I miejsce – W. Jelonek
            • I miejsce – I. Machura
            • II miejsce – J. Lis
            • II miejsce – M. Kaszyca,
            • III miejsce – D. Kukuła
            • III miejsce – M. Marchwińska,
          • V Regionalny Konkurs Komputerowy pt. „Najładniejsza Kartka Wielkanocna”
            • Wyróżnienie - Klaudia Kierat,
            • Wyróżnienie - Dominika Bachniak,
          • Gminny Konkurs "Potyczki Polonistyczne"
            • III miejsce – J. Marjanowski, M. Ziętal, E. Popa,
          • I Gminny Konkurs „Mistrz Sudoku”
            • III miejsce – Emilia Paduch
          • Gminny Konkurs "Co wiem o mojej gminie - Wręczyca Wielka":
            • I miejsce - J. Marjanowski, S. Brzęczek, P.Lamik,
          • VIII Gminny Konkurs Matematyczny "Olimpiada Matematycznej Wyobraźni"
            • I miejsce – Jakub Marjanowski,
            • III miejsce – Aleksandra Syguda,
          • VII Gminny Konkurs Wiedzy Zintegrowanej klas I-III "Wiem, umiem rozumiem"
            • I miejsce – Patrycja Mika,
           

          Konkursy artystyczne

           
          • IX Powiatowy Konkurs na "Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową i stroik świąteczny"
            • I miejsce w kategorii "Stroik świąteczny"
              • Karolina Kwiendacz,
              • Weronika Ściudidło,
     
    Ostatnia modyfikacja: 17.01.2017

    ˆˆˆˆˆˆˆ(c)2009 Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Design by Adam Matysiak. | admin
    0.097 |