| strona główna | życie szkoły | galeria | administracja |
szukaj:
Zespół Szkół
Szkoła Podstawowa
Gimnazjum
GIMNAZJUM - EDUKACJA - Konkursy i osiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017

 KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

  • Powiatowy Konkurs Historyczny
    „ Początki  państwa  Piastów. W 1050 rocznicę chrztu Polski".
    • II miejsce – Gabriel Kot Ia,
    • III miejsce – Bartosz Hendzlik Ia, 
  • do etapu rejonowego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego zakwalifikowała się Marta Ziętal,
  • II Powiatowy Konkurs Literacki im. Władysława Broniewskiego
    • I miejsce - Julia Lizurej kl II b 
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski XXIX Regionalne Spotkanie Młodych Recytatorów "Wrażliwość na słowa"
    •  III miejsce - Kacper Męcka IIa

  • Trzecie miejsce w XV Konkursie Powiatowym ,,Orientuj się i licz" w Krzepicach

    • drużynowo:  Wiktoria Bryła 2a i Oliwia Lizurej 2a

  • VIII Gminny Konkurs Literacki "Moja historyjka"
    • II miejsce - Julia Lizurej kl. II b
  • Powiatowy Konkurs Historyczny "Polska w okresie panowania ostatnich Jagiellonów"
    • I miejsce - Katarzyna Chłąd III a,
    • II miejsce - Mikołaj Jarząbek III a,
  • VI Powiatowy Konkurs o Prawach Człowieka "Wolność i prawa człowieka w ujęciu Konstytucyjnym"
    • I miejsce - Julia Marcinkowska III a,
    • I miejsce - Maciej Marcinkowski III a,
  • III Powiatowy Konkurs Językowy "Mistrz języka angielskiego i wiedzy na temat kultury i historii Wielkiej Brytanii"
    • I miejsce - Marta Ziętal III a
  • XV Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego
    • I miejsce - Marta Ziętal III a
  • IV Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego ''Easy English''
    • I miejsce - Marta Ziętal III a

 KONKURSY ARTYSTYCZNE

         
  • XIII Powiatowe Konfrontacje Teatralne:
      • III miejsce zespołowo: Mikołaj Jarząbek, Julia Lizoń, Julia Paruzel, Kacper Męcka, Emilia Popa, Oliwia Lizurej, Kacper Psiuk, Milena Kukuła, Zuzanna Soluch. 
  • XII Wojewódzki Konkurs na "Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, wieniec adwentowy, i podłaźniczkę"
    • Kategoria "podłaźniczka"
      - III miejsce: Karol Ujma 3b,
    • Kategogia "szopka bożonarodzeniowa:
      - I miejsce: Karol Ujma 3b,
    • Kategoria "gwiazda kolędnicza:
      - III miejsce: Wiktoria Jamrozik 3a,
  • Powiatowy konkurs fotograficzny "Zwykłe może być niezwykłe"
    • wyróżnienie - Maja Adamik,
  • XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zaczarowany ogród"
    • III miejsce - Zofia Oczkowska I a,
  • XIII Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej WIOSNA 2017"
    • II miejsce - Igor Machura I a
     
     
    •  

KONKURSY SPORTOWE
  • Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w piłce ręcznej dziewcząt:
      • I miejsce drużyna: Edyta Rokosa, Natalia Kuc, Zuzanna Bogus, Emilia Kończak, Kinga Kijas Marlena DaoNgoc, Oliwia Plaza, Julia Lizoń, Zuzanna Ułamek, Wiktoria Bryła, Martyna Cebula, Julia Pietrzak,
  • I miejsce w XVIII Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w piłce ręcznej dziewcząt:
      •  Natalia Kuc, Zuzanna Bogus, Edyta Rokosa, Emilia Kończak, Kinga Kijas, Marlena Dao Ngoc, Julia Lizoń, Oliwia Plaza, Zuzanna Ułamek, Wiktoria Bryła, Martyna Cebula, Julia Pietrzak
  • II miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej ćwierćfinał województwa śląskiego w piłce ręcznej dziewcząt:
      •  Natalia Kuc, Zuzanna Bogus, Edyta Rokosa, Emilia Kończak, Kinga Kijas, Marlena Dao Ngoc, Julia Lizoń, Oliwia Plaza, Zuzanna Ułamek, Wiktoria Bryła, Martyna Cebula, Julia Pietrzak
  • II miejsce w XVIII Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w piłce koszykowej dziewcząt :
      • Natalia Kuc, Edyta Rokosa, Julia Lizoń, Kinga Kijas,Wiktoria Bryła, Emilia Kończak, Dominika Bachniak, Martyna Kierat, Marlena Dao Ngoc
  • III miejsce w XVIII Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w drużynowej spartakiadzie LA dziewcząt:
      • Edyta Rokosa,Wiktoria Bryła, Wiktoria Schulz, Milena Kukuła, Zuzanna Bogus, Emilia Kończak, Kinga Pasieka, Oliwia Plaza, Julia Pietrzak, Marlena Dao Ngoc, Zuzanna Ułamek, Julia Lizoń
  • I miejsce w XVIII Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w pchnięciu kulą dziewcząt
      • Edyta Rokosa
  • II miejsce w XVIII Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w biegu na 600 m. dziewcząt
      • Julia Pietrzak
  • III miejsce w XVIII Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w biegu na 100 m.
      • Oliwia Plaza

  • II miejsce w Uczniowskim Amatorskim Przeglądzie Zespołów Artstycznych powiatu kłobuckiego Kinga Kijas, Julia Lizoń, Zuzanna Soluch, Dominika Bachniak, Milena Kukuła, Martyna Kierat, Wiktoria Bryła, Emilia Kończak, Emilia Popa
  • II miejsce w VII Powiatowym Turniej Tańca Nowoczesnego : Zuzanna Soluch, Domnika Bachniak, Milena Kukuła, Martyna Kierat, Julia Lizoń, Kinga Kijas, Emilia Kończak, Emilia Popa, Kinga Pasieka, Wiktoria Bryła
  • III miejsce w XVIII Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w piłce ręcznej chłopców:Mikołaj Jarząbek, Kacper Krysik, Marcel Kościołkowski, Jakub Margasiński, Dawid Pawlak, Krzysztof Skupień,Gabriel Biernacki, Kacper Pilarz, Franciszek Kosmala, Psiuk Kacper, Kamil Chadrian, Kacper Paruzel
  • I miejsce w XVIII Powiatowych Mistrzostwach Szkolnego Związku Sportowego w Kłobucku w halowej piłce nożnej : Mikołaj Jarząbek, Kacper Krysik, Dawid Pawlak, Jakub Margasiński, Marcel Kościołkowski, Gabriel Biernacki, Krzysztof Skupień, Kacper Psiuk, Kacper Paruzel 
  • Powiatowe Mistrzostwa  SZS w Kłobucku w koszykówce dziewcząt:
      • II miejsce drużyna: Natalia Kuc, Edyta Rokosa, Julia Lizoń, Kinga Kijas, Emilia Kończak, Martyna Kierat, Marlena DaoNgoc, Dominika Bachniak, Wiktoria Bryła, 

 

             

Rok szkolny 2015/2016

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I WIEDZOWE

  • Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii - finalista Karol Lizurej
  • XI Powiatowy Konkurs „Matematyka w praktyce”
    • II miejsce (drużynowo)– Marta Ziętal, Kacper Paruzel
  • XII Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości Adama Mickiewicza
    • III miejsce – Michał Kot
    • III miejsce – Maja Adamik
  • XVI Powiatowy Konkurs Ekologiczny
    • II miejsce (drużynowo) w etapie multimedialnym „Nietoperze Jaskini Szachownica” – Michał Kot, Kacper Kamrowski
    • III miejsce w etapie wiedzowym „Nietoperze Jaskini Szachownica” – Sylwia Brzęczek
    • wyróżnienie -  Ewelina Hanszke
  • Powiatowy Konkurs Historyczne „Kazimierz Pułaski i okres oświecenia w Rzeczypospolitej”
    • I miejsce – Kacper Kamrowski
  • XIV Powiatowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy „Orientuj się i licz”
    • II miejsce (drużynowo)– Marta Ziętal, Kacper Paruzel
  • XV Powiatowy Konkurs Dendrologiczny
    • I miejsce(drużynowo) – Aleksandra Syguda, Emilia Popa, Wiktoria Zygmunt, Oliwia Lizurej
    • II miejsce – Aleksandra Syguda
    • III miejsce – Emilia Popa
    • wyróżnienie – Wiktoria Zygmunt
    • wyróżnienie – Oliwia Lizurej
  • III Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów „Easy English”
    • I miejsce – Marta Ziętal
    • II miejsce – Mateusz Dureczek
  • III Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch in Liedern & Dichtung”  
    • III miejsce zespołowo – Kacper Kamrowski i Michał Kot
  • V Powiatowy Konkurs o Prawach Człowieka „Polak Europejczykiem – znam swoje prawa!”
    • wyróżnienie – Aleksandra Syguda
    • wyróżnienie – Kacper Kamrowski
  • XI Powiatowy Konkurs Czytelniczy z Języka Angielskiego „I LIKE READING” 
    • wyróżnienie – Kacper Kamrowski
  • IX Powiatowy Konkurs Historyczny „Początki państwa Piastów”
    • I miejsce – Kacper Męcka
    • II miejsce – Katarzyna Chłąd
    • II miejsce – Oliwia Lizurej
    • III miejsce – Michał Kot

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • Jurajski Konkurs Twórczości Plastycznej dla dzieci i młodzieży „Naturalnie i z fantazją”, temat: zwierzęta
    • I miejsce – Marta Ziętal
  • XII Powiatowy Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową i podłaźniczkę”
    • I miejsce – Kamila Ujma (kategoria: szopka bożonarodzeniowa)
    • II miejsce – Karol Ujma (kategoria: szopka bożonarodzeniowa)
    • II miejsce – Karol Ujma (kategoria: ozdoba choinkowa)
    • III miejsce – Krzysztof Skupień (kategoria: ozdoba choinkowa)
  • XII Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2016”
    • I miejsce – Aleksandra Mstowska (marzanna)
    • I miejsce – Emilia Popa (pisanka)
    • II miejsce – Kamila Ujma (marzanna)
    • II miejsce – Karol Ujma ( pająk sufitowy)
    • II miejsce -  Karol Ujma - ( maski )
    • II miejsce – Kamila Ujma (pająk sufitowy)
  • Regionalny Konkurs Plastyczny "Różanecznik urok i magia "
    • II miejsce – Julia Paruzel
    • III miejsce - Aleksandra Kwiendacz
  • XI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zaczarowany Ogród 2016"
    • I miejsce – Weronika Kamrowska,
    • II miejsce - Julja Paruzel,
    • II miejsce - Jakub Góralczyk,
    • III miejsce - Aleksandra Kwiendacz,
    • III miejsce - Marcin Strzelczyk,
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny " Bezdroża Fantazji "- I Edycja pt. "W świecie Baśni"
    • III miejsce – Julia Marcinkowska,
    • wyróżnienie / wystawa - Aleksandra Kwiendacz
    • wyróżnienie / wystawa - Zofia Kandora

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

  • XVII Powiatowe mistrzostwa SZS w Kłobucku w Piłce Ręcznej Dziewcząt
    • I miejsce drużynowo – Natalia Kuc, Zuzanna Bogus, Eliza Mrowiec, Natalia Kotkowska, Edyta Rokosa, Marlena Dao Ngoc, Emilka Kończak, Zofia Kandora, Julia Lizoń, Kinga Kijas, Wiktoria Zygmunt, Karolina Utratna, Klaudia Bednarek, Martyna Kierat
  • XVII Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Piłce Koszykowej Dziewcząt
    • II miejsce drużynowo – Zofia Kandora, Edyta Rokosa, Natalia Kuc, Kinga Kijas, Aleksandra Syguda, Natalia Kotkowska, Julia Lizoń, Marlena Dao Ngoc, Emilia Kończak, Martyna Kierat
  • XVII Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Drużynowych Zawodach LA
    • I miejsce skok w dal – Natalia Kotkowska,
    • I miejsce bieg na 100 m – Mikołaj Jarząbek,
    • I miejsce bieg na 100 m – Marlena Dao Ngoc,
  • XVII Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
    • III miejsce drużynowo – Mikołaj Jarząbek, Kacper Krysik, Kacper Janik, Jakub Margasiński, Krzysztof Skupień, Kamil Ułamek, Marcel Kościołkowski, Kacper Paruzel,
  • XII Powiatowy Turniej Warcabowy
    • III miejsce – Kacper Pilarz
  • Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt
    • II miejsce drużynowo – Natalia Kuc, Zuzanna Bogus, Eliza Mrowiec, Zofia Kandora, Julia Lizoń, Marlena Dao Ngoc, Natalia Kotkowska, Emilia Kończak, Aleksandra Syguda, Kinga Kijas, Edyta Rokosa, Klaudia Bednarek, Wiktoria Zygmunt, Wiktoria Bryła,
  • VI Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego
    • I miejsce drużynowo – Natalia Kotkowska, Julia Lizoń, Aleksandra Syguda  Zuzanna Soluch, Milena Kukuła, Martyna Kierat, Dominika Bachniak, Wiktoria Bryła, Emilka Kończak, Kinga Kijas, Kinga Pasieka,              
  • VII Uczniowski Amatorski Przegląd Artystyczny Gimnazjalistów i Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kłobuckiego
    • I miejsce drużynowo – Natalia Kotkowska, Julia Lizoń, Aleksandra Syguda  Zuzanna Soluch, Milena Kukuła, Martyna Kierat, Dominika Bachniak, Wiktoria Bryła, Emilka Kończak, Kinga Kijas, Kinga Pasieka, 
  • X Powiatowy Turniej Tańca Szkolnych Zespołów Cheerleaders w Blachownii  
    • wyróżnienie  drużynowo - Natalia Kotkowska, Aleksandra Syguda , Zuzanna Soluch, Milena Kukuła , Martyna Kierat, Dominika Bachniak , Wiktoria Bryła, Emilka Kończak, Kinga Kijas  Kinga Pasieka, Julia Lizoń 

 

Rok szkolny 2014/2015

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE I WIEDZOWE

  • Finalistka Konkursu Przedmiotowego z Biologii – Agnieszka Adamik
  • Finalista Konkursu Przedmiotowego z Matematyki – Miłosz Galas
  • Finalista Konkursu Przedmiotowego z WOS-u – Paweł Berg
  • Finalista Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Pangea 2015” – Miłosz Galas
  • Powiatowy Konkurs Historyczny „220 rocznica upadku powstania kościuszkowskiego – finis Poloniae.
    Z dziejów czasów stanisławowskich w Rzeczpospolitej” –
    • II m-ce Dominik Brodziak
    • III m-ce Monika Brzęczek
    • Wyróżnienie Julia Lizurej
  • XI Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości Adama Mickiewicza –
    • III m-ce Michał Kot
  • VII Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Życie i twórczość Ignacego Krasickiego” -
    • III m-ce Paulina Mika
  • IV Powiatowy Konkurs o prawach człowieka „Dziecko – już mieszkaniec, obywatel i już człowiek” –
    • I m-ce Dominik Brodziak
    • II m-ce Mateusz Lorens
  • I Powiatowy Konkurs „Mistrz języka angielskiego i wiedzy na temat krajów anglojęzycznych” –
    • I m-ce Agnieszka Adamik
    • III m-ce Ewelina Adamik
  • X Powiatowy Konkurs Międzyprzedmiotowy  Bloku Matematyczno – Przyrodniczego -
    • II m-ce Adrian Turski, Miłosz Galas
  • II Powiatowy Konkurs „Kultura bycia radością życia” - 
    • I m-ce Kinga Tukaj, Monika Brzeczek, Wiktoria Cebula
  • VII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla Szkół Gimnazjalnych Powiatu Kłobuckiego -
    • III m-ce Natalia Dorożyńska
  • X Jubileuszowy Powiatowy Konkurs Czytelniczy z Języka Angielskiego „I like reading” -
    • III m-ce Marek Szewczyk
  • II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów „ Easy English” -
    • I m-ce Ewelina Adamik
    • II m-ce Agnieszka Adamik
  • XI Powiatowy Konkurs „Przeczytałem, zobaczyłem i napisałem recenzję”-
    • III m-ce Paulina Mika
  • XV Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Zwierzęta bezkręgowe i kręgowe Obszarów Natura 2000 w powiecie
    kłobuckim i województwie śląskim pod patronatem Regionalnego Konserwatora Przyrody w Katowicach”–
    • I m-ce Ewelina Adamik – etap wiedzowy
    • III m-ce Miłosz Galas - etap wiedzowy
    • II m-ce Mateusz Lorens, Przemysław Kulej – etap multimedialny
  • XIV Powiatowy Konkurs Dendrologiczny –
    • II m-ce Kinga Tukaj, Aleksandra Syguda, Wiktoria Zygmunt, Monika Brzeczek
    • wyróżnienie Kinga Tukaj, Aleksandra Syguda, Wiktoria Zygmunt
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom” –
    • III m-ce Patrycja Puchała
  • Powiatowy Konkurs Historyczny „Kazimierz Pułaski – w służbie wolności i niepodległości” –
    • II m-ce Kacper Kamrowski
  • II Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch in Liedern & Dichtung” –
    • I m-ce Kinga Tukaj - piosenka
    • wyróżnienie Michał Kot, Kacper Kamrowski - piosenka

KONKURSY ARTYSTYCZNE

  • — XI Powiatowy Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, podłaźniczkę i stroik świąteczny” –
    • I m-ce Sylwia Brzęczek i Klaudia Utratna, Aleksandra Mstowska - kategoria stroik
    • II m-ce Dominik Brodziak, Dominika Jelonek - kategoria stroik
    • I m-ce Karol Ujma - kategoria stroik-choinka
    • II m-ce Dominika Bachniak - kategoria stroik-choinka
  • III Powiatowy  Turniej Bezpieczeństwa i Promocji Zdrowia „Kultura bezpieczeństwa i promocja zdrowia” Węglowice 2015. -
    • II m-ce Patrycja Puchała – konkurs fotograficzny
  • Regionalny Konkurs „Portret rodzinny” MOK Kłobuck
    • II m-ce Monika Brzęczek
    • wyróżnienie Ewelina Adamik
  • XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Zima 2014” GOK Wręczyca Wielka
    • II m-ce Dominik Brodziak
    • III m-ce Dominika Jelonek
  • XI Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2015” GOK Wręczyca Wielka 
    • I m-ce Dominika Jelonek
  • X Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zaczarowany Ogród” GOK Wręczyca Wielka
    • I m-ce Agnieszka Adamik, Julia Lizurej, Maria Oczkowska, Kinga Tukaj, Monika Brzęczek
    • III m-ce Aleksandra Nowak, Oliwia Werner
  • Regionalny Konkurs Fotograficzny „Wnętrze w stylu…”
    • Grand Prix Dominik Brodziak - nagroda specjalna oraz staż w pracowni architektonicznej
  • XI Regionalny Konkurs Plastyczny „Różanecznik – urok i magia” Kochanowice 
    • II m-ce Ewelina Adamik
  • XXVII Regionalny Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
    • wyróżnienie Michał Kot 

KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE

  • Międzygminne Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt –
    • I m-ce Julia Lizurej, Wiktoria Zygmunt, Patrycja Przybylska, Natalia Kotkowska,  Milena Bugaj,
      Karolina Utratna, Julia Lizoń, Eliza Mrowiec, Wiktoria  Cebula, Weronika Garbaciak,
      Monika Brzęczek, Aleksandra Syguda, Sylwia Brzęczek
  • XVI Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Piłce Ręcznej Dziewcząt
    • I m-ce Julia Lizurej, Wiktoria Zygmunt, Patrycja Przybylska, Natalia Kotkowska,  Milena Bugaj,
      Karolina Utratna, Julia Lizoń, Eliza Mrowiec, Wiktoria  Cebula, Weronika Garbaciak,
      Monika Brzęczek, Aleksandra Syguda, Sylwia Brzęczek
  • Międzygminne Zawody Piłki Nożnej Chłopców
    • III m-ce Kacper Janik, Kacper Krysik, Mikołaj Jarząbek, Jakub Margasiński,  Piotr Lamik,
      Damian Syguda, Krzysztof Brzęczek, Tomasz Kiciński,  Kamil Ułamek
  • Międzygminne Zawody Piłki Ręcznej Chłopców
    • II m-ce Kamil Chraczyński, Bartek Oziębała, Marcel Kościołkowski,  Jakub Leśkiewicz,
      Patryk Mrowiec, Damian Syguda, Piotra Lamik, Kacper Krysik, Jakub Wójcik,
      Aleksy Dębiski, Jakub Nogal, Mateusz Lorens, Przemek Kulej, Jakub Tukaj
  • XVI Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku w Piłce Ręcznej Chłopców
    • II m-ce Jakub Nogal, Przemek Kulej, Kacper Krysik, Mateusz Lorens, Kacper Paruzel,
      Bartek Oziębała, Jakub Wójcik, Marcel Kościołkowski,, Kacper Janik, Bartek Noga,
      Jakub Tukaj, Jakub Leśkiewicz, Patryk Mrowiec,
  • III Powiatowy  Turniej Bezpieczeństwa i Promocji Zdrowia „Kultura bezpieczeństwa i promocja zdrowia”. 
    Węglowice 2015.
    • wyróżnienie Natalia Kotkowska, Ewelina Hanszke, Dominika Makles – turniej pożarniczy
  • Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Zawody Rejonowe Piłka Ręczna Dziewcząt
    • III m-ce Julia Lizurej, Wiktoria Zygmunt, Patrycja Przybylska, Natalia Kotkowska,  Milena Bugaj,
      Karolina Utratna, Julia Lizoń, Eliza Mrowiec, Wiktoria  Cebula, Weronika Garbaciak,
      Monika Brzęczek, Aleksandra Syguda, Zofia Kandora,  Martyna Kierat
  • XVI Powiatowe Mistrzostwa SZS w Kłobucku Zawody Lekkoatletyczne
    • III m-ce Jakub Nogal – skok wzwyż chłopców
    • III m-ce Karol Knyżewski – bieg na 100m chłopców
    • II m-ce Milena Bugaj – pchnięcie kulą dziewcząt
  • VI Uczniowski Amatorski Przegląd Artystyczny Szkół Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu
    Kłobuckiego –  kategoria taniec
    • I m-ce Julia Lizurej, Milena Kukuła, Patrycja Przybylska, Natalia Kotkowska, Kinga Tukaj,
      Julia Lizoń, Weronika Garbaciak, Aleksandra Syguda, Martyna Kierat,
      Zuzanna Soluch

 

 

Rok szkolny 2013/2014

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:

Konkurs powiatowy w 150 rocznicę bitwy Powstania Styczniowego pod Mazówkami

  • wyróżnienie - Martyna Badora,
  • wyróżnienie - Marta Soluch,

VI Powiatowy Konkurs Polonistyczny Życie i twórczość Juliana Tuwima

  • I miejsce - Natalia Dorożyńska,
  • III miejsce - Karol Lizurej,
  • wyróżnienie - Paulina Mika,

I Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów "Easy English"

  • I miejsce - Ewelina Adamik,

IX Powiatowy Konkurs Czytelniczy z Języka Angielskiego "I like reading"

  • III miejsce - Ewelina Adamik,

V Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

  • I miejsce - Adam Czapla,
  • II miejsce - Karolina Przygoda,

XIV Powiatowy Konkurs Ekologiczny

  • III miejsce drużynowo: Mateusz Chudy i Damian Kała - etap multimedialny,
  • I miejsce - Kamil Parkitny - etap wiedzowy,
  • II miejsce - Dominik Puchała - etap wiedzowy,
  • wyróżnienie - Marlena Przybylska - etap wiedzowy,

XII Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy "Oriętuj się i licz"

  • I miejsce drużynowo: Miłosz Galas i Adrian Turski,

Powiatowy Konkurs Historyczny "Kazimierz Pułaski i jego czasy"

  • I miejsce - Marlena Przybylska,
  • III miejsce - Milena Arendt,
  • wyróżnienie: Marta Soluch i Filip Przygoda,

II Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa i Promocji Zdrowia "Kultura Bezpieczeństwa i Promocji Zdrowia"

  • III miejsce drużynowo w kategorii: Wiedza i umiejętności - Filip Bereszko, Kałą Damian, Mateusz Chudy,

Powiatowy Konkurs Historyczny "Walki Polaków o niepodległość podczas I wojny światowej - w setną rocznicę wybuchu"

  • I miejsce - Marta Soluch,
  • wyróżnienie - Milena Arendt,

XIII Powiatowy Konkurs Dendrologiczny

  • III miejsce - Kinga Tukaj,
  • wyróżnienia drużynowo - Agnieszka Adamik, Aleksandra Syguda,

II Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego Deutsch macht

  • I miejsce drużynowo: Karolina Przygoda, Marta Soluch, Adam Czapla,

VI Regionalny Konkurs Komputerowy "Najładniejsza Kartka Wielkanocna"

  • I miejsce - Aleksandra Turek,
  • wyróżnienie - Julia Lizurej,

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

  • laureat - Agnieszka Adamik

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

  • laureat - Agnieszka Adamik
  • finalista - Dominik Puchała

I Regionalny Konkurs Języka Niemieckiego "Deutsch in Liedern und Dichtung"

  • II miejsce - Magdalena Strzybińska

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE:

Konkurs Fotograficzny "Moja gmina w obiektywie"

  • I miejsce - Dominik Brodziak,
  • III miejsce - Miłosz Galas,

X Jubileuszowe Powiatowe Konfrontacje Teatralne –

  • II miejsce zespołowo: Karolina Pieszak, Oliwia Werner, Aleksandra
    Syguda, Zofia Kandora, Filip Przygoda, Mikołaj Knop,

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Martwa natura"

  • III miejsce - Julia Lizurej,

X Powiatowy Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową,
podłaźniczkę i stroik”

  • Kategoria: "Szopka Bożonarodzeniowa"
    • II miejsce: Kamila Ujma,
  • Kategoria: „Stroik świąteczny”
    • I miejsce: Klasa III b,
    • II miejsce: Wiktoria Zygmunt i Natalia Kotkowska,
    • II miejsce: Dominika Jelonek i Aleksandra Nowak,
  • Kategoria: "Stroik świąteczny - choinka"
    • I miejsce: Martyna Badora,
    • III miejsce: Kamila Ujma,
    • II miejsce: Kamil Parkitny,

X Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości A. Mickiewicza

  • I miejsce - Marta Soluch

V Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek

  • II miejsce - Marta Soluch,
  • wyróżnienie - Magdalena Frączek,

X Jubileuszowy Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej "WIOSNA 2014"

  • Kategoria: "Kwiaty bibułkowe, kwiaty papierowe"
    - III miejsce - Patrycja Puchała,
    - III miejsce - Dominik Puchała,
  • Kategoria: "Zdobienie jaj wielkanocnych - pisanki, kraszanki"
    - I miejsce - Martyna Badora,
  • Kategoria: "Marzanna"
    III miejsce - Kamila Ujma,
  • Kategoria "Maski obrzędowe"
    - II miejsce - Kamila Ujma

XXIII Gminny Konkurs Recytatorski

  • II miejsce - Miłosz Galas,
  • II miejsce - Marta Soluch,

V Uczniowski Amatorski Przegląd Artystyczny Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Kłobuckiego

  • I miejsce w kategorii taniec Cheerleaders: O. Kotkowska, N. Kotkowska, A. Macherzyńska, M. Arendt, P. Przybylska, J. Jaszczyk, M. Soluch, M. Frączek, J. Lizurej, K. Tukaj,
  • II miejsce w kategorii zespoły muzyczne - Mikołaj Knop, Ludwik Kędziora, Domink Brodziak, Magdalena Strzybińska, Marta Soluch,

IX Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej

  • I miejsce - Magdalena Strzybińska,
  • II miejsce - Magdalena Frączek,

Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Zwyczaje może być niezwyczajne"

  • III miejsce - Konrad Hyra,
  • wyróżnienia: A. Macherzyńska, N. Kotkowska, S. Brzęczek,

IX Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Zaczarowany Ogród"

  • I miejsce - Julia Lizurej,
  • I miejsce - Marta Prokopowicz,
  • II miejsce - Aleksandra Nowak,
  • II miejsce - Natalia Kotkowska,
  • II miejsce - Agnieszka Adamik,
  • II miejsce - Kinga Tukaj,
  • II miejsce - Zofia Kandora,
  • II miejsce - Olga Dąbrowska,
  • II miejsce - Oliwia Werner,
  • II miejsce - Jarosław Przygoda,
  • II miejsce - Martyna Chłąd,
  • II miejsce - Dawid Paruzel,

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tradycje Wielkanocne" Płock

  • II miejsce - Patrycja Puchała,

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Radość Kibica w Obiektywie"

  • wyróżnienie - Dominik Brodziak,

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Światło"

  • wyróżnienie - Kinga Tukaj,

Wojewódzki Konkurs Plastyczny z cyklu "Świat jakim go widzę"

  • I miejsce - Zofia Kandora temat: "Ludzie i praca"

 

KONKURSY SPORTOWE:

     

Powiatowe Mistrzostwa Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

  • II miejsce: Natalia Kotkowska, Agata Macherzyńska, Milena Arendt, Karolina Chłąd, Monika Brzęczek, Wiktoria Cebula, Wiktoria Zygmunt, Eliza Mrowiec, Milena Bugaj, Gabriela Hyra, Julia Lizurej, Weronika Kucharska, Magdalena Frączek,

Powiatowy Turniej Zespołów Cheerleaders

  • III miejsce - Olga Kotkowska, Natalia Kotkowska, Agata Macherzyńska, Milena Arendt, Patrycja Przybylska, Julia Jaszczyk, Marta Soluch, Magdalena Frączek, Julia Lizurej, Kinga Tukaj,

Rok szkolny 2012/2013

KONKURSY PRZEDMIOTOWE:

† Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z WOS

  • Finalistka – Anna Tomczak


† Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Biologii

  • Laureatka - Agnieszka Schulz

  • Finalistka – Martyna Fikier 


† Wojewódzki Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego

  • Finalista – Piotr Mastalerz


† Powiatowy Konkurs Historyczny „Kazimierz Pułaski – w służbie dwóch narodów”

· I m - Kamil Parkitny

· II m - Dominik Puchała

· III m - Agnieszka Adamik


† Powiatowy konkurs Historyczny

Powstanie Styczniowe 1863r. W 150 rocznicę ostatniego zrywu niepodległościowego Polaków w XiX.”

· I m - Milena Arendt

· II - Wiktoria Krążek

· wyróżnienie - Damian Lorens


†XIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny

Ekosystemy wodne i torfowiskowe w powiecie kłobuckim i województwie śląskim”

· I m - Wiktoria Krzemińska

· III - Monika Dziagacz

· wyróżnienie - Anna Tomczak

· II m zespołowo(prezentacja) - Katarzyna Broś, Damian Lorens


†XII Powiatowy Konkurs Dendrologiczny

 · II m - Martyna Fikier, Kinga Tukaj, Agnieszka Adamik, Magdalena Matysiak

(drużynowo)

· wyróżnienia - Martyna Fikier, Kinga Tukaj, Agnieszka Adamik


†V Powiatowy Konkurs Historyczny Polska Piastów

· IIIm - Dominik Puchała 


†XI Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Języka Angielskiego

· IIm - Piotr Masztalerz


†I Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego „Deutsch macht spad”

· II m - Karolin Przygoda, Adam Czapla, Łukasz Błaszczyk


† Powiatowy Konkurs Matematyczny „Matematyka w praktyce”

 ·Im – Miłosz Galas, Adrian Turski







KONKURSY ARTYSTYCZNE:

Powiatowy IX Konkurs na „Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkową, podłaźniczkę i stroik świąteczny”

Kategoria „Ozdoba choinkowa”

·I m - Dominika Jelonek, Martyna Badora


Powiatowy Konkurs Plastyczny „Spotkanie z folklorem”

·I m - Katarzyna Broś


Ogólnopolski Konkurs fotograficzny „Radość kibica w obiektywie”

· wyróżnienie - Dominik Brodziak


IX Powiatowe Konfrontacje Teatralne

· III m - Karolina Pieszak, Monika Pytel, Martyna Badora, Natalia Zymek,
Mikołaj Knop, Damian Lorens, Filip Przygoda, Marlena Przybylska, Magdalena Matysiak,


Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości Adama Mickiewicza

·I m - Wiktoria Krążek



† IX Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2013”

· IIm - Patrycja Puchała (kwiaty bibułowe)


† I Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa i Promocji Zdrowia „Kultura Bezpieczeństwa”

· IIm - Anna Staszczyk (część literacka)


† Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży

Parki Narodowe w Polsce oraz gatunki zwierząt i roślin chronionych”

· wyróżnienie Patrycja Puchała


† VIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zaczarowany Ogród” GOK Wręczyła Wielka

· II m - Agnieszka Adamik

· III m - Aleksandra Nowak

· III m – Domink Brodziak

· III m - Karina Bednarek

· III m - Monika Pytel

Ponadto uczniowie reprezentujący pracownie plastyczną GOK

· I m - Julia Lizurej

· I m - Katarzyna Broś

· I m - Kacper Załogowski

· II m - Kinga Tukaj

· II m - Wiktoria Lizurej

· III m - Wiktoria Krążek


† Powiatowy Konkurs Piosenki dla Gimnazjalistów – Wręczyca Wielka

· II m - Monika Dziagacz

· IIIm - Anna Tomczak


† Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej Węglowice 2013

· IIm - Magdalena Strzybińska







KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE:

Powiatowe Mistrzostwa w Koszykówce Dziewcząt

·III m - Wiktoria Krążek, Wiktoria Lizurej, Kinga Krysiak, Patrycja Sękiewicz,

Katarzyna Broś, Magda Paruzel, Agata Macherzyńska, Paulina Gwiździńska

 

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Ręcznej Dziewcząt

·III m - Wiktoria Krążek, Wiktoria Lizurej, Kinga Krysiak, Patrycja Sękiewicz,

Katarzyna Broś, Magda Paruzel, Agata Macherzyńska, Joanna Paruzel,

Weronika Garbaciak, Magdalena Matysiak


V Uczniowski Amatorski Przegląd Zespołów Artystycznych Szkół Gimnazjalnych i Licealnych

Powiatu Kłobuckiego

·IIm - Wiktoria Krążek, Milena Arendt, Olga Kotkowska, Marta Soluch,

Karolina Przygoda, Patrycja Przybylska, Weronika Garbaciak,

Julia Jaszczyk, Katarzyna Broś, Aleksandra Nowak


Powiatowe Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce w Biegu na 1000m

·IIIm - Michał Perucki


Powiatowe Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce w Biegu na 100m

·IIIm - Bartosz Chłąd


V Powiatowy Turniej Tańca Nowoczesnego (w kategorii zespołów tanecznych)

·III m - Wiktoria Krążek, Katarzyna Broś, Marta Soluch, Milena Arendt,

Olga Kotkowska, Karolina Przygoda, Patrycja Przybylska, Julia Jaszczyk,





 

Rok szkolny 2011/2012

Konkursy wiedzowe:

 Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii:

- laureaci: Joanna Biś , Adrianna Galas kl. III b, Michal Marchwiński kl. IIIa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki:

- finalista – M. Knop kl. III a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii laureaci:

- Martyna Majchrzak kl. IIIb, Anna Tomczak kl. IIa

· Powiatowy Konkurs „O Józefie Piłsudskim ” –

III miejsce Damian Lorens kl. IIa, wyróżnienie AnnaTomczak kl. IIa 

· Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - etap powiatowy
I miejsce Kinga Lizurej

  • Gminny Konkurs Literacki "Moja historyjka" II-mc Katarzyna Broś

  • XII Powiatowy Konkurs Ekologiczny II-mce K. Błaszczyk, wyróżnienie E. Szleper, . Paciepnik,
    K. Lizurej, M. Marczyk

  • XI Powiatowy Konkurs DendrologicznyII m-ce zespolowo: Karolina Błaszczyk, Joanna Biś, Adrianna Galas, Milena Marczyk

  • Powiatowy Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie "Znamy naszą Konstytucję 15-lecie uchwalenia Ustawy Zasadniczej"
    I m-ce A. Galas kl. IIIb

  • II Powiatowy Konkurs Chemiczny - wyróżnienie-Agnieszka Schulz klasa IIa

  • Powiatowy Konkurs "Czy wiesz co jesz" - III miejsce Martyna Majchrza kI. IIIb

Konkursy artystyczne:

·VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Zaczarowany ogród”:

- I miejsce – Wiktoria Krążek kl. IIb  

- Rafał Czapnik kl. IIb

- Kacper Załogowski kl. IIa

- II miejsce - Joanna Paruzel IIa

- III miejsce – Agata Macherzynska Ib

- III miejsce – Julia Jaszczyk kl. Ia

- Wyróżnienie - Martyna Badora kl. Ia

  • VI Powiatowy Konkurs Piosenki dla Gimnazjalistów
    II m-ce Monika Dziagacz kl. IIc
    III m-ce Paulina Pawlak kl. IIc
    wyróznienie Milena Marczyk kl. IIIb
  • VI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek wyróznienie Monika Dziagacz kl. IIc
  • Powiatowy Konkurs Recytatorski - wyróżnienie A. Galas IIIb, W. Krążek kl. IIb  
  • VII Powiatowy Konkurs Piesni Patriotycznej– II miejsce- Milena Marczyk kl. IIIb, wyróżnienie Monika Dziagacz kl. IIc
  • VII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Różanecznik- urok i magia”:
    miejsce - Wiktoria Krążek kl. IIb, Wiktoria Lizurej kl. IIb,   wyróżnienie Patryk Łuczak
  • VII Powiatowe Konfrontacje Teatralne- III miejsce zespolowo: Joann Bis, Adrianna Galas, Milena Marczyk, Kinga Lizurej, Martyna Majchrzak, Monika Pytel, Przemyslaw Adamik, Anna Szymakowska, Monika Dziagacz, Pawel Rajca, Piotr Pietrzak, Martyna Badora, Karolina Pieszak
    wyróżnienie indywidualne-Adrianna Galas IIIb
  • Powiatowy Konkurs Plastyczno-Fotograficzny dla gimnazjalistow "Zabytki architektury miasta Czestochowy i regionu" - Olga Szymczak I miejsce
  • VIII Powiatowy Konkurs na "Szopkę, gwiazdę, ozdobę choinkowa i stroik swiateczny"
    stroik - K. Niezgoda kl. Ia - II miejsce
    szopka - K. Chudy i P. Pietrzak kl. IIc - III miejsce
    ozdoba choinkowa - M. Badora, K. Pieszak kl. Ia - II miejsce

Osiągnięcia sportowe:

  • Powiatowe Mistrzostwa SzZS w Kłobucku w piłce recznej chłopców- II miejsce- Mateusz Mleczko, Witold Totoń, Mateusz Knop, Filip Przygoda, Dawid Paruzel, Mateusz Chudzik, Szymon Hadrian, Bartosz Hobot, Adrian Manka, Filip Bereszko, Dorian Matyja
  • Powiatowe Mistrzostwa SzZS w Kłobucku w piłce nożnej chłopców- II miejsce- Mateusz Mleczko, Witold Totoń, Piotr Pietrzak, Kacper Chudy, Dawid Paruzel, Mateusz Chudzik, Szymon Hadrian, Dorian Matyja, Michal Marchwinski
  • Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego-II miejsce- Mateusz Mleczko, Witold Totoń, Dorian Matyja, Szymon Hadrian
  • Gminne Biegi Przełajowe " Truskolasy 2011" - Izabela Brajlich, Martyna Przybylska

    Rok szkolny 2010/2011

Konkursy wiedzowe:

·Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z J. polskiego:

-laureat – Marta Adamik kl. IIIc

·Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Wos:

-laureat – Przemysław Parkitny kl. IIIa

-finaliści –Łukasz Lizoń kl.III c, Karolina Strzybińska kl. IIIb

·Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii:

-finaliści: Marta Rajca kl. III b, Karolina Chudy kl. III a

·Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki:

-finalista – Marta Rajca kl. IIIb

·Regionalny Konkurs Interpretacji Wierszy Haliny Poświatowskiej „Ogród poezji”–

III miejsce – Eliza Gładysz kl. IIIa

·I miejsce w I Międzyszkolnej debacie dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych powiatu kłobuckiego-„ Moje inwestycje-bezpieczny zysk czy ryzykowna gra?”- Iga Wronkowska kl. II a, Milena Marczyk kl. II
Szymakowska kl. IIb

·IX Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Jan Długosz i jego czasy”:

-II miejsce – Karolina Chudy kl. IIIa

-III miejsce – Klaudia Schulz kl. IIIa

·I Powiatowy Konkurs o Prawach Człowieka „Jestem człowiekiem i mam swoje prawa”:

-I miejsce –Kinga Ochocka kl. IIIb

-II miejsce – Łukasz Lizoń kl. IIIc

·Powiatowy Konkurs Historyczny „Stosunki polsko-krzyżackie 1385-1525 w600-lecie wiktorii grunwaldzkiej”:

-I miejsce –Kinga Ochocka kl. IIIb

-wyróżnienie – Kinga Lizurej kl. IIb

·XVIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK etap powiatowy III miejsce – Paulina Duszyńska kl. III a

&m

Ostatnia modyfikacja: 20.06.2017

ˆˆˆˆˆˆˆ(c)2009 Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza we Wręczycy Wielkiej. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Design by Adam Matysiak. | admin
0.072 |